Ana Sayfa Oyunlar Foto Galeri Aylık Program Duyurular Etkinlikler Oyuncularımız Hakkımızda Oda Orkestrası iletişim Bize Ulaşın

  


BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI

YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ

   

“BBT NİSAN-MAYIS 2014 OYUN DÜZENİ”  

 

NİSAN

2014

 

SAAT

 

MÜŞFİK KENTER SAHNESİ

 

TURHAN TUZCU SAHNESİ

 

02

Çarşamba

 

20.30

 

 

 

“AZİZCE”

 

03

Perşembe

 

20.30

 

"KÜLHANBEYİ MÜZİKALİ" (M.O)

 


 

04

Cuma

 

20.30

 

       “KÜLHANBEYİ MÜZİKALİ” (M.O)

 

 

05

Cumartesi

 

11.00

20.30

 

“GÜNEŞİN ÇOCUKLARI” (Ç.O)

       “SIKIYÖNETİM”

 

 

06

Pazar

 

11.00

15.30

 

      “ÜÇ KUŞ KARDEŞ”

 “SOKAK KIZI İRMA” (M.O)

 

 

10

Perşembe

 

20.30

 

 

“AZİZCE”

 

11

Cuma

 

20.30

 

    “SOKAK KIZI İRMA” (M.O)

 

 

12

Cumartesi

 

11.00

 

 

 

“BENİM GÜZEL PABUÇLARIM”(Ç.O)

 

 

13

Pazar

 

11.00

15.30

 

  “GÜNEŞİN ÇOCUKLARI”(Ç.O)

“KAÇ BABA KAÇ”

 

 

16

Çarşamba

 

20.30

 

 

“ŞİŞMAN DOMUZ”

 

18

Cuma

 

20.30

 

“SOKAK KIZI İRMA” (M.O)

 

 

 

19

Cumartesi

 

11.00

20.30

 

“GÜNEŞİN ÇOCUKLARI”(Ç.O)

“KAÇ BABA KAÇ”

 

 

20

Pazar

 

11.00

15.30

 

   “ÜÇ KUŞ KARDEŞ”(Ç.O)

“KÜLHANBEYİ MÜZİKALİ”(M.O)

 

 

23

Çarşamba

 

14.00

 

20.30

 

“BENİM GÜZEL PABUÇLARIM”(Ç.O)

 

 

 

“AZİZCE”

 

24

Perşembe

 

20.30

 

 

“ŞİŞMAN DOMUZ”

 

Cuma

25

 

20.30

 

“KÜLHANBEYİ MÜZİKALİ” (M.O)

 

 

26

Cumartesi

 

11.00

20.30

 

  “ÜÇ KUŞ KARDEŞ”(Ç.O)

“KAÇ BABA KAÇ”

 

 

27

Pazar

 

11.00

15.30

20:30

 

     “BENİM GÜZEL PABUÇLARIM”

   “SOKAK KIZI İRMA” (M.O)

“KLASİK MÜZİK ODA ORKESTRASI” KONSERİ

 

 

30

Çarşamba

 

20.30

 

 

“ŞİŞMAN DOMUZ”

MAYIS

2014

 

SAAT

 

MÜŞFİK KENTER SAHNESİ

 

TURHAN TUZCU SAHNESİ

 

01

Perşembe

 

20.30

 

 

“AZİZCE”

 

02

Cuma

 

20.30

 

“SIKIYÖNETİM”

 

 

 

03

Cumartesi

 

11.00

20.30

 

  “GÜNEŞİN ÇOCUKLARI”(Ç.O)

“SIKIYÖNETİM”

 

 

04

Pazar

 

11.00

15.30

 

  “ÜÇ KUŞ KARDEŞ”(Ç.O)

“KÜLHANBEYİ MÜZİKALİ” (M.O)

 

 

07

Çarşamba

 

20.30

 

 

“AZİZCE”

 

08

Perşembe

 

20.30

 

 

“ŞİŞMAN DOMUZ”

 

09

Cuma

 

20.30

 

“SOKAK KIZI İRMA” (M.O)

 

 

10

Cumartesi

 

11.00

20.30

 

“ÜÇ KUŞ KARDEŞ”(Ç.O)

“KAÇ BABA KAÇ”

 

 

11

Pazar

 

11.00

15.30

 

“GÜNEŞİN ÇOCUKLARI”(Ç.O)

“KAÇ BABA KAÇ”

 

 

 

 

 

 

 

 

Ç.O. = ÇOCUK OYUNU 

M.O.= MÜZİKAL OYUN